Do marketerów i właścicieli firm: podwój sprzedaż w 30 dni bez wydawania fortuny na reklamę

O mnie

Trafiłeś na bloga o marketingu internetowym, którego piszę dla:

  • marketerów i sprzedawców internetowych,
  • właścicieli biznesów,
  • osób, które myślą o założeniu własnej firmy.

Kiedy 15 lat temu zrobiłem pierwszą stronę internetową, wstydziłem się jej i bałem pokazać internautom z obawy na drwiny i salwy śmiechu.

Dzisiaj, w 2016 roku, tworzę strony sprzedażowe, które generują po kilkanaście milionów złotych sprzedaży.

Specjalizuję się w szybkich i dynamicznych wzrostach sprzedaży nawet do 1000% w 12 miesięcy.

Mam na swoim koncie 7-cyfrowe kampanie mailingowe. A moim prawdziwym ‚konikiem’ są reklamy na płatnym ruchu.

Intensywnie działam globalnie na Adwords czy Facebook Ads na dużych budżetach (ściągnąłem płatny ruch na strony za ponad 10 mln zł). Wiem co działa i nie działa w reklamie internetowej. Wydałem na te informacje fortunę i poświęciłem mnóstwo czasu.

I dzisiaj mówię Ci o tym nie po to, żeby się chwalić, ale po to, żebyś te wszystkie doświadczenia i techniki zastosował u siebie. Pokażę Ci krok po kroku jak generować zyski w Internecie. Nieważne czy dopiero zaczynasz z małym budżetem czy prowadzisz stabilny biznes. Usiądź wygodnie i przetestuj wskazówki z tego bloga.

Doradzę Ci w:

  • copywritingu,
  • płatnych reklamach (m.in. Adwords i Facebook ADS),
  • lejkach sprzedażowych,
  • optymalizacji konwersji i testach,
  • kampaniach sprzedażowych,
  • budowaniu listy i e-mail marketingu,
  • optymalizacji stron sprzedażowych i landing page.

Do czytelników nieznających mojego stylu pisania

Nie lubię niespodzianek i wątpię, żebyś Ty je lubił. Pozwól zatem powiedzieć parę słów o moim stylu tym, którzy po raz pierwszy trafili na tę stronę. Jest bezpośredni (wiem o tym). Jest niegrzeczny (o tym też wiem).

Jakaś kobieta napisała krytyczny komentarz do jednego z moich artykułów. Stwierdziła, że nie podoba jej się artykuł, ponieważ był zbyt bezpośredni. Wydaje mi się, że sam tytuł powinien był jej to zasygnalizować.

Czy naprawdę musiała czytać cały artykuł, żeby dojść do takiego wniosku? To tak jak wziąć do ręki słownik i mieć pretensje, że zawiera tyle haseł.

Jestem w pełni świadomy, że niektórzy ludzie niezbyt dobrze reagują na bezpośredni styl, natomiast dobrze znoszą ciepły sposób przekazu. Nie jestem ani ciepłym, ani miłym facetem. Nie mogę nim być. Kiedyś spróbowałem i zrobiło mi się niedobrze. Tak więc, jeśli ciepły i niebezpośredni styl daje Ci poczucie komfortu, to zapewne mnie nie polubisz.

Tak naprawdę większa część tej strony jest instruktażem. Stosuję podejście: ‚Obudź ich – Potrząśnij nimi – Wskaż im właściwy kierunek”.

Główna część tego, co robię, to wskazywanie ludziom właściwego kierunku działania. Robię to, pokazując różne przykłady, z których wiele jest całkiem zaskakujących, i proponując realizację szczegółowych planów działania.

Nie ma powodu, żeby owijać cokolwiek w bawełnę, kiedy mówi się ludziom, co powinno zrobić, by zaczęło im się lepiej powodzić. Po co mam Ci mówić, jak zbudować zegarek, skoro mogę Ci powiedzieć, która jest godzina? Nie mam czasu na bycie taktownym. Nie będę słodził, żebyś nie poczuł się dotknięty. Po prostu powiem: Przestań to robić, bo to się nie sprawdza, i zacznij robić to, bo to działa. Brzmi dobrze?

Żyjemy w świecie, który zachęca nas do bycia ofiarami i cieszenia się z osiągania miernych rezultatów. W świecie, w którym średniactwo jest OK. To nie jest mój świat. Naprawdę chcę dla Ciebie jak najlepiej i uważam, że możesz osiągnąć zadziwiające rezultaty, gdy tylko odrzucisz na bok bzdury i weźmiesz się do pracy.

Uważam, że moim życiowym zadaniem jest pomaganie ludziom w odcięciu się od bzdur i pokazanie im, jakie powinni podjąć działania, żeby poprawić własne wyniki. Aby zrealizować to zadanie, muszę być czasami nieprzyjemny. Przygotuj się na lawinę emocji.

Przygotuj się na to, że będziesz wściekać się na mnie i na siebie. Przede wszystkim jednak bądź gotowy wziąć się do pracy, ponieważ Twoje wyniki już niedługo się zmienią.

Co chcesz teraz zrobić?

Chcę poczytać ostatnie artykuły    Chcę się z Tobą skontaktować