thrive content builderJeśli prowadzisz biznes w Internecie, to wiesz, że bez zbierania listy adresowej i tworzenia stron lądowania nie da się zarabiać albo jest to trudne.

Wiele osób zleca strony sprzedażowe i wydaje pieniądze na design i inne niepotrzebne elementy. Okazuje się, że genialny i zoptymalizowany landing page można zrobić w godzinę lub mniej.

Wiesz co jest najlepsze? Kupujesz narzędzia za kilkaset złotych i masz spokój na zawsze. Robisz sam stronę lądowania i korzystasz z gotowych szablonów. Wystarczy wpisać tekst i ustawić elementy w wizualnym edytorze. To naprawdę proste.

Jeśli potrzebujesz stron sprzedażowych lub zbierasz listę adresową, to zobacz 3 genialne narzędzia, z których korzystam na codzień. Te narzędzia są tak dobre, że nie wyobrażam sobie bez nich pracy.

OptimizePress 2.0

responsive-12To jeden z najpopularniejszych kreatorów w Internecie. Dostępny na WordPressa. Prosty w obsłudze i ubrany w świetne funkcje marketingowe.

Możesz wybrać jeden z kilkudziesięciu dostępnych szablonów sprzedażowych lub za kilka dolarów dokupić kolejne.

Szablony są zoptymalizowane i jedyne co wystarczy zrobić, to wstawić swój tekst i pozmienać elementy według własnych potrzeb.

Z OptimizePress 2.0 zrobisz m.in.:

  • strony opt-in (do zbierania listy adresowej),
  • strony sprzedażowe,
  • video landing page,
  • strony typu membership.

Optimize Press 2.0 zintegrujesz z dowolnym autoresponderem.

Przeczytaj pełną recenzję >>

Instabuilder 2.0

001To genialny plugin ‘wszystko w jednym’ do tworzenia landing page na WordPressie. Korzystasz z kilkudziesięciu dostępnych szablonów, które edytujesz w dopracowanym edytorze.

Za pomocą tej wtyczki zrobisz tunele sprzedażowe, testy A/B i wstawisz na stronę takie elementy jak exit pop up. 

Wszystko za pomocą kilku kliknięć.

Zobacz więcej >>

Thrive Content Builder

tt

To najnowszy z trzech polecanych edytorów landing page. Świeży i dopracowany.

Jeśli porównasz wszystkie edytory, to zauważysz, że design i szablony tego buildera są jeszcze bardziej dopracowane od innych. Dzięki temu zrobisz świetnie wyglądające i zoptymalizowane strony.

Wybierasz i edytujesz jeden z 122 dostępnych szablonów lub robisz od początku swój własny na białym i korzystasz z gotowych elementów.

Zobacz możliwości Thrive Content Builder >>

Napisz w komentarzu czy korzystasz z tych narzędzi i które preferujesz.